Pereiti prie turinio

Lietuvoje nuo šių ligų miršta beveik dvigubai daugiau gyventojų nei kitose Vakarų Europos šalyse. Ambrosijaus anūkas Salomonas Vermöllenas ir jo svainis Isaacas Wed-Lingas perkėlė gamybą į naujas patalpas, esančias Breitgasse. Vaistas turi būti sumaišytas su stikline citrinos sulčių ir tokiu pačiu kiekiu skysto medaus. Gauta masė dedama į stiklinį indą ir pripildoma ml degtinės. Ši gėlė naudojama konjunktyvitui gydyti. Remiantis šiuo metu galiojančiomis ŠKL profilaktikos gairėmis, visi rizikos veiksniai turėtų būti koreguojami vienu metu [5].

vaistažolės vikipedija

Indiška arbata nuo peršalimo Ji puikiai sušildo organizmą, veikia raminančiai. Ruošiame: 2 a.

vaistažolės vikipedija

Užverdame vandenį, suberiame arbatą ir prieskonius. Įpilame pieno.

Skelbimo aprašas Vaistažolių ekstraktas mg. Pakuotėje 60 kapsulių. Resveratrolis tai beveik stipriausias pasaulyje žinomas antioksidantas — priemonė imuniteto stiprinimui ir kovai su neigiamu aplinkos poveikiu.

Ant silpnos ugnies dar keletą minučių paverdame. Gėrimą nukošiame, pagardiname medumi ir išpilstome.

vaistažolės vikipedija

Galima paviršių apibarstyti cinamonu. Smulkiai supjaustyti skiltelę česnako, įdėti į puodelį ir sutrinti šaukšteliu. Ten pat įspausti ketvirtadalio nedidelės citrinos sulčių, supilti mėtų antpilą su medumi, viską sumaišyti ir išgerti šiltą prieš einant miegoti.

vaistažolės vikipedija

Graikiškas gėrimėlis nuo peršalimo Ruošiame: dvi skilteles citrinos užpilti dviem stiklinėm raudonojo vyno, pagardinti arbatiniu šaukšteliu medaus, dviem gvazdikėliais, cinamono skiedrele. Dar kartelį užvirti ir prieš miegą mažais gurkšneliais išgerti.

vaistažolės vikipedija

Susmulkiname prieskonius grūstuvėje arba kavamalėje. Į indą įpilame apie ml šilto vandens, sudedame prieskonius, užverdame ir ant silpnos ugnies dar verdame 20 min.

Įberiame vaistažolės vikipedija juodosios arbatos, truputį pieno ir arbatinį šaukštelį medaus.

Сильная молитва,выводит из запоя,спасёт от пьянства и алкоголизма!

Gal Jūs žinote itin veiksmingas nuo peršalimų arbatas? Pasidalinkite komentaruose po straipsniu!