Pereiti prie turinio

Jeigu pacientams reikalingas pastovus gydymas kortikosteroidais, tikslinga skirti silpniau veikiančius preparatus.. Tepalas pagamintas iš natūralių ingredientų: beržo deguto ir boro rūgšties.

kremai ir tepalai, skirti padidinti varpą Kam skirti varpos tepalai?

Kita informacija 1. Tepalas tiekiamas 25 g tūbelėje.

Tarptautinis bendrinis pavadinimas: klobetazolio propionatas. Kremas ir tepalas yra baltos spalvos. Kremas atskiestas vandeniu, o tepalo pagrindas yra parafinas.

Dermovate tepalas priklauso vaistų, vadinamų vietinio poveikio steroidais, grupei. Vietinio poveikio vaistai tepami ant odos.

Vietinio poveikio steroidai mažina odos paraudimą ir niežėjimą šių vaistų nereikėtų painioti su geriamaisiais ar injekciniais anaboliniais steroidais, kuriais piktnaudžiauja kai kurie sportininkai. Nuo ko vartojamas Dermovate Gydytojas parinko šį tepalą, nes jis tinka Jūsų ligai gydyti.

Dermovate tepalas vartojamas odos uždegimui, įskaitant egzemą, žvynelinę, plokščiąją kerpligę ir diskoidinę raudonąją vilkligę, gydyti.

Geriausių tepalų ir kremų nuo egzemos ir dermatito sąrašas

Kas žinotina prieš vartojant Dermovate Dermovate vartoti negalima:- Jeigu yra padidėjęs jautrumas alergija klobetazolio propionatui arba bet kuriai pagalbinei Dermovate medžiagai. Tepalas dermovate atsargumo priemonių reikia:- jeigu Jums yra buvusi alergija kokiam nors tepalui ar kremui, ar buvo nustatyta, kad esate alergiškas kokiam nors Dermovate produktui, prieš pradėdami vartoti tepalo praneškite gydytojui; - jeigu pažeistą odą dengia tvarsčiai arba vaikiški vystyklai, prieš pradėdami vartoti tepalo praneškite gydytojui.

Atsargiai reikia tepti tepalo ant veido, nes veido oda greičiau plonėja, nebent taip patarė gydytojas. Tepalo reikėtų vartoti taip, kad jo nepatektų į akis. Dermovate tepalo negalima tepti apie išangę ar lyties organus, nebent taip patarė gydytojas.

Kaip padidinti varpa be tepalo.

Dermovate negalima vartoti vaikams iki vienerių metų. Kitų vaistų vartojimasJeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kam skirti varpos tepalai?. Dermovate tepalas 25g

Nėštumas ir žindymo laikotarpisPrieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jeigu manote, tepalas dermovate esate nėščia arba planuojate pastoti, prieš pradėdami naudoti tepalą praneškite gydytojui.

tepalas dermovate

Reikiamų duomenų apie vaisto vartojimą nėštumo metu nėra. Galimas pavojus žmogui nežinomas.

Tepalai nuo egzemos: 25 geriausių tepalų ir kremų sąrašas

Klobetazolio propionatas patenka į motinos pieną, tačiau nenustatyta, ar jo vartoti žindymo laikotarpiu yra saugu. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

tepalas dermovate

Tepkite Dermovate tepalo ant pažeistos odos 1—2 kartus per parą. Įprasta gydymo kurso trukmė yra savaitės. Maksimali dozė yra 50 g tepalo per savaitę.

tepalas dermovate

Tepalas skirtas vartoti tik ant odos. Gydant sunkiai gydomą odos pažeidimą, ypač esant hiperkeratozei, Dermovate uždegimą slopinantį poveikį galima sustiprinti, gydomą odos plotą uždengus polietileno plėvele.

Būklė paprastai pagerėja, kai pažeistas odos plotas nakties metu yra uždengiamas.

DERMOVATE (CLOBETASOL), TEPALAS 0,05% 25,0, Glaxo UK-Wellcome

Vėliau pakanka tik tepti. Dermovate negalima vartoti ilgą laiką.

tepalas dermovate

Jei po 4 savaičių nepajutote jokio pagerėjimo, pasitarkite su gydytoju. Pavartoję klobetazolio propionato nusiplaukite rankas, nebent vaistas vartojamas rankoms gydyti.

tepalas dermovate

Pavartojus per didelę Dermovate dozę Jei atsitiktinai užtepėte daugiau tepalo nei nurodyta, nesijaudinkite. Kartais perdozavus gali atsirasti hiperkorticizmo antinksčių slopinimo požymių.

tepalas dermovate

Tokiu atveju gydymą vaistu reikėtų nutraukti laipsniškai, gydytojui prižiūrint. Pamiršus pavartoti Dermovate Jei pamiršote pasitepti tepalu, tepkite įprastinį kiekį, kai tepalas dermovate atsiminėte, arba laukite kito tepimo laiko.

  1. Remdamasis diagnostikos rezultatais, pradedant nuo patologijos pagrindinės priežasties, gydytojas parinks efektyviausius vaistus.
  2. Psoriazės receptinių kremų sąrašas All results Verbatim About results 0.
  3. Bet kokios rūšies tepalai ir kremai rekomenduojami esant egzemai su šiais simptomais: Sausas audinys, sukeliantis pleiskanojimą, opas ir paraudimą.
  4. Dermovate - knygufestivalis.lt
  5. Dermovate - Tepalų Ir Kremo Naudojimo Instrukcijos, Apžvalgos, Analogai | Vaistai
  6. Peties sąnario skausmas kai pakėlė gydymo kartu su liaudies gynimo
  7. knygufestivalis.lt Įmonių katalogas, įmonės

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Galimas šalutinis poveikis Dermovate, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

Kas yra Dermovate ir nuo ko jis vartojamas Dermovate tepalas yra baltas arba balkšvas pusiau skaidrus tepalas, be jokių nepageidaujamų dalelių sankaupų ar pašalinių medžiagų. Tepalas tiekiamas 25 g tūbelėje.

Jei vaisto vartojama taip kaip gydytojo nurodyta, daugumai žmonių jis nedaro jokio šalutinio poveikio. Nedažnas Dermovate šalutinis poveikis, galintis pasireikšti daugiau nei 1 žmogui išbet mažiau nei 1 žmogui ištepalas dermovate toks: — paviršinių kraujagyslių išsiplėtimas.