Pereiti prie turinio

Dantų spalvą bei emalio storį gali veikti amžius, genetiniai faktoriai. Savarankiškas dantų balinimas vyksta pasitelkiant nesaugias priemones: tai gali būti net valgomoji soda, druska ar citrinų rūgštis… Šios medžiagos pažeidžia apsauginį dantų sluoksnį, subraižo emalį, atsiranda mikroskopinių įtrūkimų. Dantų balinimas soda, pelenais ar vandenilio peroksidu gali pažeisti dantų emalį ir dantenas.

Temos, straipsniai, įmonės

Kontaktai ir rekvizitai Dantų balinimas: ką reikia apie jį žinoti? Balti dantys suteikia didesnio pasitikėjimo savimi bei žavesio.

paskubėk gaubto galvos skausmas

Pripažinkime — mums visada maloniau bendrauti su gražios šypsenos savininkais. Todėl nenuostabu, kad dantų balinimas visame pasaulyje yra viena populiariausių dantų gražinimo procedūrų.

Dantų balinimas: kodėl tai verta patikėti profesionalams?

Lietuvoje dažniausiai savo šypsena rūpinasi jaunesnio amžiaus moterys ir vyrai bei žmonės dirbantys šou verslo srityje. Kodėl mūsų dantys su laiku praranda baltumą?

Tai, kad bėgant metais mūsų dantys tampa baltumas ligos ar pagelsta gali nulemti daugybė priežasčių: senėjimo procesai, genai, kai kurių vaistų vartojimas, dantų trauma, netinkamas dantų kanalų gydymas, maiste esantys dažikliai, rūkymas, stiprios arbatos ar kavos vartojimas, dažnas mėgavimasis vynu, per didelis fluoro, geležies kiekis geriamajame vandenyje.

Taip pat dantų spalvos pokyčius gali įtakoti ir įvairūs sveikatos sutrikimai.

 • Retinoblastoma — tai piktybinis akies navikas.
 • Sanariu ligos ir gydymas
 • Dantų balinimas: ar viską apie jį žinote? - Edantė
 • Plokščioji kerpligė Plokščioji kerpligė, PK lichen planus -tai ūminė ar lėtinė uždegiminė odos ir gleivinių liga.
 • Video: CoolShaping krioterapija — neskausmingas ir neinvazinis kūno riebalų mažinimas ǀ Sana Juna klinikaRugpjūtis Video: CoolShaping krioterapija — neskausmingas ir neinvazinis kūno riebalų mažinimas ǀ Sana Juna klinikaRugpjūtis Sifilis vs herpesas Sifilis ir herpesas yra dvi lytiniu keliu plintančios ligos LPL.
 • Ką reikia žinoti apie burnos sveikatą?
 • Skausmas rankas rankas po ligos sąnarių
 • Ką reikia žinoti apie burnos sveikatą?

Ar visiems galima balinti dantis? Dažniausiai žmonės nežino, kad dantų balinimas tinka ne visiems.

Odos ligos

Žmonėms, turintiems labai jautrius dantis, nėščioms ir maitinančioms moterims, vaikams iki 18 metų bei asmenims, sergantiems dantenų ar burnos ertmės ligomis šios procedūros netinka. Alergiški žmonės visų pirma turėtų išsitirti, ar jie nėra jautrūs vandenilio peroksidui, latoksui ar labai ryškiai šviesai.

skausmas vertus virš alkūnės sąnario

Jei nesate tikri, ar jums galima atlikti dantų balinimą, pasitarkite su savo odontologu. Ką būtina žinoti apie dantų balinimą namuose? Populiariausi balinimo namuose būdai — balinimas juostelėmis arba kapomis.

Ką reikia žinoti apie burnos sveikatą?

Jeigu esate apsisprendę dantis balintis patys, atminkite, kad dantų balinimo procedūros turi būti atliekamos griežtai pagal gydytojo odontologo rekomendacijas. Viršiję nustatytų kartų skaičių, jūs galite negrįžtamai pažeisti dantų emalį, o tai sukels nuolatinį dantų jautrumą ir diskomfortą.

tai geriau nuo sąnarių skausmo

Kodėl specialistai pataria dantis baltumas ligos gydytojo kabinete? Atliekant šias procedūras gydytojo kabinete yra atliekama apžiūra ir parenkami saugiausi, pacientui geriausiai tinkantys naujos kartos dantų balinimo metodai, atsižvelgiant į amžių, sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą ir kitus svarbius faktorius.

 1. Tepalai su mentolio dėl sąnarių
 2. Apie ką praneša pageltusios akys? | Lirema
 3. Giedrė Tamulytė, prof.
 4. Blogą burnos kvapą sukeliančios ligos | knygufestivalis.lt

Visais atvejais prieš procedūrą atliekama profesionali burnos ertmės higienos procedūra ir, esant būtinybei, gydomas kariesas. Šiuo metu dauguma pacientų renkasi vakaruose ypač populiarų balinimą lazeriu, nes tai šiuolaikiškiausia, greita, saugi ir veiksminga procedūra.

Balinant lazeriu pasiekiamas giluminis efektas — lazeriu aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir baltumas ligos.

Tai vienas pažangiausių metodų, nekenksmingas nei dantims, nei dantenoms.

paspaudimai sąnarių gydymo

Apie 30 minučių trunkanti procedūra užtikrina maksimalų rezultatą vos po vieno apsilankymo pas odontologą. Tokį rezultatą galima pasiekti kitomis procedūromis tik per keletą kartų.

Baltų dantų šypsena ne tik atrodo estetiškai patraukliai, tačiau suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Dantų balinimas: kodėl tai verta patikėti profesionalams? Tai neabejotinai labai svarbu gerai psichologinei būklei. Deja, natūraliu dantų baltumu džiaugiasi ne visi pacientai. Laimei, galime padėti jį susigrąžinti!

Po dantų balinimo lazeriu dantų jautrumas minimalus, todėl jis tinka ir jautriems pacientams. Nuo ko priklauso kiek ilgai dantys išliks balti?

sąnarių ligos iš kompiuterio

Tai, kiek laiko išliks procedūros rezultatas, priklauso nuo žmogaus higienos, mitybos, žalingų įpročių. Tačiau kiek ilgai išliks balti dantys taip pat priklauso ir nuo to, ar procedūrą darėtės patys, nieko apie ją nesuprasdami, ar vis tik pasitarėte su specialistu. Reikalinga žinoti, kad balinimo procedūrų efektyvumas priklauso nuo preparato koncentracijos, šviesos šaltinio galingumo, o taip pat ir nuo vartojamo maisto pobūdžio, nuo to, kaip žmogus laikosi burnos higienos. Norintiems gero ir ilgalaikio rezultato patartina pasirinkti dantų balinimą gydytojo odontologo kabinete, taip pat rinktis dideles klinikas, turinčias naujausios kartos įrangą bei profesionalius specialistus, kurie nuolatos kelia kvalifikaciją Lietuvoje bei užsienyje.