Pereiti prie turinio

Geriausius rezultatus parodė vaistai, kurių pagrindas yra glikozaminas, chondroitino sulfatas ir jų deriniai. Artrito ar kitų reumatinių ligų atvejais gali būti taikoma korekcija, kurios metu yra koreguojamas sužeistas sąnarys.

Aktyvių medžiagų sinergija Jūsų kremzlėms, kaulams, odai, raumenims.

tabletės sąnariai

Miltelių privalumas Sudėtyje nėra užpildų ar stabilizatorių, kurie naudojami tablečių ar kapsulių gamyboje. Taip pat sudėtyje nėra konservantų, emulsiklių ar dažiklių.

tabletės sąnariai

Galima berti į kokteilius. Įkvepia jos didybė, ilgaamžiškumas ir jėga.

Main navigation

Todėl siekdami pasiūlyti produktą, kuriame būtų mūsų organizmui svarbių medžiagų, atsigręžėme į gamtą. Sukūrėme specialią aktyviųjų medžiagų formulę, kuri padės pasirūpinti jūsų sąnariais ir kaulais bei jų funkcija.

Kolagenas - natūraliai žmogaus organizme sintetinamas baltymas. Šis baltymas yra odos bei sąnarių kremzlių ir kaulų sudedamoji dalis. Gliukozaminas - natūralios kilmės, išgaunamas iš vėžiagyvių, net mg gliukozamino sulfato viename pakelyje.

tabletės sąnariai

Tabletės sąnariai yra sąnario kremzlės struktūrinė dalis. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kremzlių funkcijai, kaukų funkcijai ir odos funkcijai, susidarymą.

Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti.

tabletės sąnariai

Sudedamosios dalys: hidrolizuotas I ir III tipo kolagenas, gliukozamino sulfatas jūrinės kilmės, išgautas iš vėžiagyviųcitrinų rūgšties kalcio druskos kalcio citratasdžiovintų plikųjų malpigijų ekstraktas lot. Malpighia glabra L.

tabletės sąnariai