Pereiti prie turinio

CTS charakteristikos, įskaitant: dilgčiojimą ar skausmą, atsirandantį naktį, riešo skausmą, stiprumą, kai vartojate daiktus, sunku koordinuoti rankas. Insertable ilgis: 13cm 2. Nenaudokite vertus massager vairuojant.

Ar turite riešo skausmas, kad jūs tiesiog atrodo, negalime atsikratyti? Nesvarbu, kiek jums pabandyti adresas simptomai su poilsio laiko, gyvenimo būdo pokyčių, reabilitacinius pratimus, ar dažnai ledo? Savybės: 1.

palmių skausmas sustabdyti sąnarių uždegimą

Puikiai malšinančių ir patinimą ir skausmą, išlaikant visas judėjimo pirštais, Ypač tinka miegoti 2. Reguliuojami dirželiai su numatyti insurane išlaikyti vertus, pajudėti ir užkirsti kelią plieno plokštės nuo slydimo.

Patvarus aukštos elastinga ir drėgmės wicking lengvas medvilnės medžiagos leidžia drėgmei wick atokiau nuo odos 5.

palmių skausmas skausmas koju pirstuose

Skirtos, kad tilptų tiek į kairę ir dešinę rankas vyrams ir moterims. Paraiška: 1. Padėti sumažinti riešo traumos raiščių nestabilumui, sausgyslių patempimas,Riešo Skausmas,Riešo kanalo Tunelio ar raumenų įtampą 2.

palmių skausmas gerklės sąnarius nugaros apačioje

Paspartinti gamtos atkūrimo iki riešo regione 3. Sumažinti riziką sporto traumų bendra svorio kėlimo, tenisas, ir racquetball 4. Palmių skausmas operacijos arba po pašalinimo liejimas 6. Mažinti skausmą ankstyvajame Carpel Tunelio Sindromas Medžiaga: Medvilnė, spandex Dydis: vienas dydis tinka labiausiai.

palmių skausmas gyvenimas be sąnarių skausmas